W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Rozumiem i akceptuję

GALERIA

Więcej zdjęć
HYDROSIEW KOLEJOWY

Przykład hydrosiewu kolejowego wykonanego bezpośrednio dzięki mobilności naszego siewnika z drezyny kolejowej.

Więcej zdjęć
Więcej zdjęć
Więcej zdjęć
EFEKT ZASTOSOWANIA NAWOZU CAŁOROCZNEGO

Poniżej efekt zastosowania dodatkowego produktu do hydrosiewu jakim jest mineralny nawóz "HYDROSEED",dzieki jego właściwościom możemy stosować hydrosiew bezpośrednio na glebe rodzima lub nawet bardzo uboga w mikroelementy np. na terenach leśnych bez konieczności humusowania, poza wzbogacaniem i poprawa jakości gleby dodatkowo wspomaga rozwój korzeni ,poprawia witalnośc i odpornośc roślin.

Więcej zdjęć
PRACE NOCNE

Dzięki zastosowaniu specjalisycznego oświetlenia roboczego wykonujemy usługe równiez w nocy ,a zastosowanie włókien wzmacniających "GREEN FIBER PLUS" uniezależnia nas od warunków pogodowych i jako jedyni w Polsce możemy wykonywać hydrosiew podczas opadów atmosferycznych bez pogorszenia  jakości wykonanej pracy.

Więcej zdjęć
WYKONANE PRACE PO OKRESIE KILKU LAT

Galeria prac wykonanych u klientów po upływie kilkunastu miesięcy  która jest  potwierdzeniem najwyższej jakośći  naszych usług.

Więcej zdjęć